Pääkaupunkiseudun Selkäyhdistysten syyskokous pidetään torstaina 23.11.2023 klo 18.00  Oulunkylässä Helsingissä.

Kokouksessa käsitellään Helsingin, Espoon ja Vantaan yhdistysten sääntömääräiset asiat, mm. toimintasuunnitelma ja talousarvio, sekä hallituksen jäsenten valinta vuodelle 2024. Pääkaupunkiseudun Selkäyhdistysten (Helsinki, Espoo ja Vantaa) jäsenet ovat lämpimästi tervetulleita!

Salaatti – ja kahvitarjoilun varaamista varten, toivomme, että ilmoittaudut 19.11. mennessä  tämän linkin kautta.

Mikäli yhdistyksen jäsen haluaa saada jonkin asian yhdistyksen kevätkokouksen käsiteltäväksi, on hänen ilmoitettava siitä kirjallisesti hallitukselle niin hyvissä ajoin, että asia voidaan sisällyttää kokouskutsuun.

Lähetämme kokouskutsun ja kokousasiakirjat syyskokoukseen ilmoittautuneille viikko ennen kokousta.

Paikka: Oltermannikeskus, Oltermannintie 8
Aika: 23.11.2023 klo 18.00